ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ Δημοτικών Σχολείων που διακρίθηκαν στον 13ο Μαθητικό Διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά»

ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ Δημοτικών Σχολείων που διακρίθηκαν στον 13ο Μαθητικό Διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά» Το Παράρτημα Κοζάνης της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας,  όπως κάθε χρόνο, θα βραβεύσει και φέτος τους μαθητές των Δημοτικών Σχολείων της Π.Ε. Κοζάνης, που διακρίθηκαν στον  13ο Μαθητικό Διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά».  Ο διαγωνισμός διεξήχθη την 1/3/2019 και συμμετείχαν σε αυτόν από την περιοχή μας 50 Δημοτικά Σχολεία με 139 τμήματα και 1202  μαθητές.   

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 19  Μαΐου 2019, ώρα 11 π.μ. στην Αίθουσα Τερψιχόρη  του Ξενοδοχείου Παντελίδης στην Πτολεμαΐδα. Η  Διοικούσα  Επιτροπή του παραρτήματος σας καλεί να τιμήσετε με την παρουσία σας τους διακριθέντες μαθητές. Συγχαίρουμε  όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες που συμμετείχαν  στον διαγωνισμό της Ε.Μ.Ε. Ιδιαίτερα συγχαρητήρια αξίζουν στα παιδιά  που διακρίθηκαν. Ευχόμαστε  σε όλους να πετύχουν το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα σε κάθε προσπάθειά τους στο μέλλον. Επίσης ευχαριστούμε τους μάχιμους εκπαιδευτικούς η συμβουλή των οποίων είναι καίριας σημασίας για την επιτυχία της διοργάνωσης.  Οι  δυσκολίες  που δημιουργούνται, λόγω του μεγέθους του διαγωνισμού, δεν θα μπορούσαν  να ξεπεραστούν  αν δεν τον είχαν αγκαλιάσει οι δάσκαλοι της τάξης. Μαθητές  που βραβεύονται: 

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΜΗΜΑ ΜΑΘΗΤΕΣ  ΠΟΥ ΠΡΩΤΕΥΣΑΝ  ΑΝΑ ΤΜΗΜΑ
1ο Κοζάνης  «Γ. Κονταρής»

Ε
1. ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2 .ΚΑΡΑΓΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ

1ο Κοζάνης  «Γ. Κονταρής»

ΣΤ 1.ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2.ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ  3. ΠΕΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2ο Κοζάνης Ε1 ΣΕΛΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2ο Κοζάνης Ε2 ΜΠΕΛΜΠΑ ΛΟΥΚΑΣ
2ο Κοζάνης ΣΤ1 ΚΑΦΑΣΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
2ο Κοζάνης ΣΤ2 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
«Χαρίσιος Μούκας» Ε1 1.ΓΚΟΒΕΔΑΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2.ΚΑΓΙΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
«Χαρίσιος Μούκας» Ε2 1.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
«Χαρίσιος Μούκας» ΣΤ1 ΖΑΝΔΕ ΙΩΑΝΝΑ
«Χαρίσιος Μούκας» ΣΤ2 ΜΟΥΡΑΤΙ ΜΑΡΚΕΛΑ
5ο Κοζάνης Ε1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ
5ο Κοζάνης Ε2 1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2. ΠΛΟΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΑΝΟΡΑΣ
5ο Κοζάνης ΣΤ1 ΓΕΩΡΜΠΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
5ο Κοζάνης ΣΤ2 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ
6ο Κοζάνης Ε1 ΠΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6ο Κοζάνης Ε2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
6ο Κοζάνης ΣΤ1 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6ο Κοζάνης ΣΤ2 ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΚΟΣ
8ο Κοζάνης Ε1 ΚΑΖΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
8ο Κοζάνης Ε2 ΠΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8ο Κοζάνης
ΣΤ ΛΑΘΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ
9ο Κοζάνης Ε1 1. ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2. ΛΑΜΠΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3. ΜΑΛΕΤΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4. ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  5. ΝΤΟΥΣΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6. ΠΛΑΚΟΠΙΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
9ο Κοζάνης Ε2 ΠΛΙΑΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9ο Κοζάνης ΣΤ1 1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2. ΚΑΣΤΑΝΑΡΑ ΧΑΡΙΛΕΝΑ 3. ΚΟΤΖΑΪΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 4. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 6. ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 
9ο Κοζάνης ΣΤ2 1.ΜΗΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΟΦΙΑ
10ο Κοζάνης Ε1 ΚΟΝΤΟΓΟΥΝΗ ΑΓΝΗ
10ο Κοζάνης Ε2 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10ο Κοζάνης ΣΤ1 ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10ο Κοζάνης ΣΤ2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
11ο Κοζάνης Ε ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11ο Κοζάνης ΣΤ ΚΑΡΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΑΡΙΑΔΝΗ
12ο Κοζάνης  Ε ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
12ο Κοζάνης ΣΤ 1.ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2.ΣΚΟΡΔΑ ΘΩΜΑΪΣ
13ο Κοζάνης Ε1 ΖΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
13ο Κοζάνης Ε2 ΝΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
13ο Κοζάνης Ε3 ΜΑΤΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
13ο Κοζάνης ΣΤ1 ΣΤΙΟΥΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
13ο Κοζάνης ΣΤ2 ΤΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
13ο Κοζάνης ΣΤ3 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
«Χαρίσιος Μεγδάνης» Ε1 ΔΟΓΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
«Χαρίσιος Μεγδάνης» Ε2 ΠΙΤΕΝΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
«Χαρίσιος Μεγδάνης» ΣΤ1 ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ
«Χαρίσιος Μεγδάνης» ΣΤ2 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17ο  Κοζάνης  Ε1 ΓΚΟΥΝΤΡΑ ΘΩΜΑΗ
17ο Κοζάνης Ε2 ΜΑΜΑΤΣΙΟΥ ΣΟΝΙΑ του Δημητρίου
17ο Κοζάνης Ε3 ΤΑΓΑΡΗ ΑΡΙΣΤΗ-ΙΣΜΗΝΗ
17ο Κοζάνης ΣΤ1 ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
17ο Κοζάνης ΣΤ2 1. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2.ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
18ο Κοζάνης Ε1 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
18ο Κοζάνης Ε2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
18ο Κοζάνης ΣΤ1 ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
18ο Κοζάνης ΣΤ2 ΤΣΙΑΜΗ ΣΤΕΛΑ
19ο Κοζάνης  Ε1 ΤΑΡΛΗΣ ΛΑΕΡΤΗΣ
19ο Κοζάνης  Ε2 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19ο Κοζάνης ΣΤ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κοίλων
Ε ΚΑΡΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ 
Κοίλων ΣΤ 1. ΓΙΩΤΑ ΑΡΓΥΡΩ 2. ΜΕΤΙΚΑΝΗ ΧΙΟΝΙΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 3. ΝΑΤΣΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
Αγίας Παρασκευής Ε ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Αγίας Παρασκευής ΣΤ
1. ΖΕΡΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
1ο Κρόκου Ε ΤΕΛΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
1ο Κρόκου ΣΤ ΤΣΙΩΓΚΑ ΧΑΡΟΥΛΑ
2ο Κρόκου Ε ΚΑΤΣΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2ο Κρόκου ΣΤ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΣ
Αιανής Ε ΣΤΑΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
Αιανής ΣΤ ΓΚΑΡΑΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 
Δρεπάνου Ε ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
Δρεπάνου ΣΤ 1. ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2. ΤΣΙΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ
Μαυροδενδρίου Ε ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 
Μαυροδενδρίου ΣΤ 1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ 2. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 
Νέα Χαραυγής Ε 1. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2. ΤΖΗΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Νέα Χαραυγής ΣΤ 1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Ξηρολίμνης Ε ΣΑΡΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Ξηρολίμνης ΣΤ ΣΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
1ο Πτολεμαΐδας Ε1 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ
1ο Πτολεμαΐδας Ε2 ΧΑΛΔΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ
1ο Πτολεμαΐδας ΣΤ1 1. ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2. ΚΑΦΕ ΦΩΤΕΙΝΗ 3. ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
1ο Πτολεμαΐδας ΣΤ2 ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
2ο Πτολεμαΐδας Ε1 ΤΣΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2ο Πτολεμαΐδας Ε2 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
2ο Πτολεμαΐδας ΣΤ1 1. ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2. ΚΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 3. ΠΡΑΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2ο Πτολεμαΐδας ΣΤ2 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
4ο Πτολεμαΐδας Ε1 ΣΙΑΠΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
4ο Πτολεμαΐδας Ε2 ΣΟΝΙΑΔΟΥ ΑΡΕΤΗ
4ο Πτολεμαΐδας ΣΤ1 1. ΚΟΛΙΤΣΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 2. ΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
4ο Πτολεμαΐδας ΣΤ2 ΠΙΣΚΙΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
5ο Πτολεμαΐδας Ε ΡΑΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
5ο Πτολεμαΐδας ΣΤ 1. ΓΑΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
6ο Πτολεμαΐδας Ε1 ΚΑΜΠΟΥΛΑ ΑΡΜΠΕΡ
6ο Πτολεμαΐδας Ε2 ΤΣΑΛΙΑΝΗ ΘΕΟΔΟΤΑ
6ο Πτολεμαΐδας ΣΤ1 ΚΟΛΟΦΟΥΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
6ο Πτολεμαΐδας ΣΤ2 ΣΑΜΠΑΝΙ ΡΕΝΑΤΟ
7ο Πτολεμαΐδας Ε ΠΑΓΑΡΕΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7ο Πτολεμαΐδας ΣΤ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8ο Πτολεμαΐδας Ε1 ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 
8ο Πτολεμαΐδας Ε2 ΜΙΝΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
8ο Πτολεμαΐδας ΣΤ1 1. ΑΣΒΕΣΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ  2. ΚΑΛΑΜΗΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8ο Πτολεμαΐδας ΣΤ2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
9ο Πτολεμαΐδας ΣΤ1 ΜΠΙΛΙΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
9ο Πτολεμαΐδας ΣΤ2 1. ΔΗΜΤΣΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10ο Πτολεμαΐδας Ε 1.ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2.ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 
10ο Πτολεμαΐδας ΣΤ ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
11ο Πτολεμαΐδας Ε1 ΚΟΝΤΕΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
11ο Πτολεμαΐδας Ε2 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
11ο Πτολεμαΐδας ΣΤ1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
11ο Πτολεμαΐδας ΣΤ2 ΠΑΣΣΑΛΗ ΠΑΝΑΗΛΑ
12ο Πτολεμαΐδας Ε ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1ο Μουρικίου Ε 1. ΜΠΟΥΡΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
1ο Μουρικίου ΣΤ 1.ΔΑΥΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2.ΓΟΥΛΑ ΧΡΥΣΗ
2ο Μουρικίου Ε ΧΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
2ο Μουρικίου ΣΤ ΧΑΡΑΚΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Πύργων Εορδαίας  Ε ΓΚΙΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Πύργων Εορδαίας ΣΤ ΤΕΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1ο Σιάτιστας Ε1 ΠΟΥΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1ο Σιάτιστας Ε2 ΤΣΙΑΛΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
1ο Σιάτιστας ΣΤ 1. ΖΔΟΥΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2. ΝΙΚΟΥ-ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3. ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4. ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5. ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2ο Σιάτιστας Ε ΤΖΗΜΟΥΡΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 
2ο Σιάτιστας ΣΤ ΠΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3ο Σιάτιστας Ε ΓΚΟΥΤΖΙΑΜΑΝΗΣ ΖΗΣΗΣ
3ο Σιάτιστας ΣΤ ΓΚΟΥΤΖΙΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εράτυρας Ε 1. ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2. ΤΣΙΟΡΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 
Εράτυρας ΣΤ 1. ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ 2. ΠΛΙΑΤΣΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 3. ΧΑΤΖΗΝΕΡΑΤΖΗ ΘΩΜΑΗ 4. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γαλατινής Ε ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γαλατινής ΣΤ  ΜΑΝΩΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Τσοτυλίου Ε 1. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2. ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3. ΜΕΡΚΑΪ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 4. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Τσοτυλίου ΣΤ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΛΙΚΗ
Νεάπολης Ε1 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Νεάπολης Ε2 ΜΠΑΝΤΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Νεάπολης ΣΤ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΗΛΙΑΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2ο Σερβίων Ε ΠΑΣΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
2ο Σερβίων ΣΤ ΚΑΡΔΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Βαθυλάκκου Ε 1. ΗΛΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2. ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Βελβενδού Ε1 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Βελβενδού Ε2 1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ 2. ΤΣΙΝΤΖΙΡΑ ΒΑΪΑ
Βελβενδού ΣΤ1 ΚΛΙΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
Βελβενδού ΣΤ2 ΜΠΟΥΝΤΙΟ ΑΝΝΑ
Πλατανορρεύματος Ε ΜΠΑΛΤΑ ΘΩΜΑΗ
Πλατανορρεύματος ΣΤ ΑΝΤΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 
Τρανοβάλτου Ε ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ
Τρανοβάλτου ΣΤ 1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2. ΤΖΙΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  3. ΤΡΕΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΥΝΟΛΟ: 139 190

Για το Δ.Σ.

     Η Πρόεδρος

   Αντωνιάδου  Μυροφόρα
               Η Γραμματέας

            Σταθοπούλου Νικολέτα