Δήμος Βοΐου Έναρξη 5ου τουρνουά ποδοσφαίρου Σιάτιστας

ΕΝΑΡΞΗ 5ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 2016

Ο Δήμος Βοΐου και η Διοργανώτρια Επιτροπή των αγώνων του τουρνουά σας προσκαλούν στην τελετή έναρξης του 5ου Τουρνουά Ποδοσφαίρου Σιάτιστας την Τρίτη 21 Ιουνίου 2016 .
Πρόγραμμα
17:45 Αγιασμός
18:00 Έναρξη αγώνων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α1 –  ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ
ΟΜΑΔΑ Β1 –  ΚΑΤΩΙ
ΟΜΑΔΑ Α2 – ΝΤΟΠΙΑ
ΟΜΑΔΑ Β2 –  ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ
ΟΜΑΔΑ Α3 – ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Β3 –  ΑΓΙΟΣ ΜΟΔΙΣΤΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α4 – ΛΟΥΛΑΘΚΑ
ΟΜΑΔΑ Β4 –  ΚΡΥΨ  – ΦΛΑΞ
ΟΜΑΔΑ Α5 – COCA NOSTRA
ΟΜΑΔΑ Β5 –  ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ
ΟΜΑΔΑ Α6 – WEST COAST

ΑΓΩΝΕΣ ΟΜΙΛΩΝ

ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΕΣ
1
Α
ΤΡΙΤΗ 21-6-2016
18.00
Α1 – Α2 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – ΝΤΟΠΙΑ
2
Α
ΤΡΙΤΗ 21-6-2016
20.00
Α3 – Α4 ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ – ΛΟΥΛΑΘΚΑ
3
Α
ΤΕΤΑΡΤΗ 22-6-16
18.00
Α5 – Α6 COCA NOSTRA – WEST COAST
4
Β
ΤΕΤΑΡΤΗ 22-6-16
20.00
Β1 – Β2 ΚΑΤΩΙ – ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ
5
Β
ΠΕΜΠΤΗ 23-6-16
18.00
Β3 – Β4 ΑΓΙΟΣ ΜΟΔΙΣΤΟΣ – ΚΡΥΨ-ΦΛΑΞ
6
Α
ΠΕΜΠΤΗ 23-6-16
20.00
Α1 – Α3 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ
7
Α
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24-6-16
18.00
Α2 – Α5 ΝΤΟΠΙΑ – COCA NOSTRA
8
Α
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24-6-16
20.00
Α4 – Α6 ΛΟΥΛΑΘΚΑ – WEST COAST

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-6-16

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-6-16

9
Β
ΔΕΥΤΕΡΑ 27-6-16
18.00
Β4 – Β5 ΚΡΥΨ – ΦΛΑΞ -ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ
10
Β
ΔΕΥΤΕΡΑ 27-6-16
20.00
Β1 – Β3 ΚΑΤΩΙ – ΑΓΙΟΣ ΜΟΔΙΣΤΟΣ
11
Α
ΤΡΙΤΗ 28-6-16
18.00
Α3 – Α5 ΓΚΡΑΝΤ/ΡΙΑΚΟΣ –COCA NOSTRA
12
Α
ΤΡΙΤΗ 28-6-16
20.00
Α1  – Α4 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – ΛΟΥΛΑΘΚΑ
13
Α
ΤΕΤΑΡΤΗ 29-6-16
18.00
Α2 – Α6 ΝΤΟΠΙΑ – WEST COAST
14
Β
ΤΕΤΑΡΤΗ 29-6-16
20.00
Β2 – Β3 ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ – ΑΓ. ΜΟΔΙΣΤΟΣ
15
Β
ΠΕΜΠΤΗ 30-6-16
18.00
Β1 – Β5 ΚΑΤΩΙ – ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ
16
Α
ΠΕΜΠΤΗ 30-6-16
20.00
Α1 – Α5 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – COCA NOSTRA
17
Α
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-7-16
18.00
Α3– Α6 ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ–WEST COAST
18
Α
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-7-16
20.00
Α2 – Α4 ΝΤΟΠΙΑ – ΛΟΥΛΑΘΚΑ
19
Β
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-7-16
18.00
Β3 – Β5 ΑΓΙΟΣ  ΜΟΔΙΣΤΟΣ – ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ
20
Β
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-7-16
20.00
Β2 – Β4 ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ – ΚΡΥΨ ΦΛΑΞ
21
Α
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-7-16
18.00
Α4 – Α5 ΛΟΥΛΑΘΚΑ – COCA NOSTRA
22
Α
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-7-16
20.00
Α1 – Α6 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – WEST COAST
23
Α
ΔΕΥΤΕΡΑ 4-7-16
18.00
Α2 –Α3 ΝΤΟΠΙΑ – ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ
24
Β
ΔΕΥΤΕΡΑ 4-7-16
20.00
Β1 – Β4 ΚΑΤΩΙ – ΚΡΥΨ- ΦΛΑΞ
25
Β
ΤΡΙΤΗ 5-7-16
19.00
Β2 – Β5 ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ – ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
26
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8-7-16
18.00
1ος
1ος Α΄ΟΜΙΛΟΥ– 4ος  Β΄ΟΜΙΛΟΥ
27
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8-7-16
20.00
2ος
2ος Α΄ΟΜΙΛΟΥ – 3ος  Β΄ ΟΜΙΛΟΥ
28
ΣΑΒΒΑΤΟ  9-7-16
18.00
3ος
1ος  Β΄ ΟΜΙΛΟΥ – 4ος Α΄ΟΜΙΛΟΥ
29
ΣΑΒΒΑΤΟ 9-7-16
20.00
4ος
2ος  Β΄ΟΜΙΛΟΥ – 3ος  Α΄ΟΜΙΛΟΥ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
30
ΤΕΤΑΡΤΗ  13-7-16
18.00

1ος
ΝΙΚΗΤΗΣ 1ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ
ΝΙΚΗΤΗΣ 2ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ
31
ΤΕΤΑΡΤΗ 13 -7-16
20.00

2ος
ΝΙΚΗΤΗΣ 3ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ
ΝΙΚΗΤΗΣ 2ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ
32
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-7-16
19.00
ΝΙΚΗΤΗΣ  1ου  ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ
ΝΙΚΗΤΗΣ  2ου  ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ