ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ που διακρίθηκαν στον 12ο Μαθητικό Διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά»

 

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Ν. ΚΟΖΑΝΗΣ

   Email: emekozanis@yahoo.gr

ΚΟΖΑΝΗ  10. 6. 2018

   

ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ

ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ που διακρίθηκαν στον

12ο Μαθητικό Διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά»

Το Παράρτημα Κοζάνης της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας,  όπως κάθε χρόνο, θα βραβεύσει και φέτος τους μαθητές των Δημοτικών Σχολείων της Π.Ε. Κοζάνης, που διακρίθηκαν στον  12ο Μαθητικό Διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά». 

Ο διαγωνισμός διεξήχθη στις 9/3/2018 και συμμετείχαν σε αυτόν από την περιοχή μας 51 Δημοτικά Σχολεία με 133 τμήματα και 1106  μαθητές.   

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί τη

Δευτέρα  18  Ιουνίου 2018, ώρα 19:00

στο Αμφιθέατρο του Μουσικού Σχολείου Πτολεμαΐδας.

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος σας καλεί να τιμήσετε με την παρουσία σας τους διακριθέντες μαθητές.

Συγχαίρουμε  όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες που συμμετείχαν  στον διαγωνισμό της Ε.Μ.Ε. Ιδιαίτερα συγχαρητήρια αξίζουν στα παιδιά  που διακρίθηκαν.

Ευχόμαστε  σε όλους να πετύχουν το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα σε κάθε προσπάθειά τους στο μέλλον.

Επίσης ευχαριστούμε τους μάχιμους εκπαιδευτικούς η συμβουλή των οποίων είναι καίριας σημασίας για την επιτυχία της διοργάνωσης.  Οι  δυσκολίες  που δημιουργούνται, λόγω του μεγέθους του διαγωνισμού, δεν θα μπορούσαν  να ξεπεραστούν  αν δεν τον είχαν αγκαλιάσει οι δάσκαλοι της τάξης.

Μαθητές  που βραβεύονται:

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ

ΜΑΘΗΤΕΣ  ΠΟΥ ΠΡΩΤΕΥΣΑΝ  ΑΝΑ ΤΜΗΜΑ

1ο Κοζάνης

«Γ. ΚΟΝΤΑΡΗΣ»

Ε

1.ΛΙΟΓΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

2. ΠΕΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

1ο Κοζάνης

«Γ. ΚΟΝΤΑΡΗΣ»

ΣΤ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2ο Κοζάνης

Ε1

ΚΑΦΑΣΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ

2ο Κοζάνης

Ε2

1. ΖΥΛΦΟ ΑΝΤΖΕΛΑ

2.ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

2ο Κοζάνης

ΣΤ1

1. ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2. ΤΡΑΣΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2ο Κοζάνης

ΣΤ2

ΜΠΕΤΣΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

«ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ»

Ε1

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

«ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ»

Ε2

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

«ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ»

ΣΤ1

ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

«ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ»

ΣΤ2

ΚΗΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5ο Κοζάνης

Ε1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5ο Κοζάνης

Ε2

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ

5ο Κοζάνης

ΣΤ1

ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5ο Κοζάνης

ΣΤ2

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

5ο Κοζάνης

ΣΤ3

ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ

6ο Κοζάνης

Ε1

ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

6ο Κοζάνης

Ε2

ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

6ο Κοζάνης

ΣΤ1

ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

6ο Κοζάνης

ΣΤ2

1.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2.ΜΠΑΝΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

8ο Κοζάνης

Ε

ΛΑΘΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ

8ο Κοζάνης

ΣΤ

ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

9ο Κοζάνης

Ε1

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

9ο Κοζάνης

Ε2

1.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

2.ΛΑΤΣΙΟΥ ΡΟΖΑΝΑ

3.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΟΦΙΑ

4.ΧΑΤΖΗΣΑΒΙΔΟΥ ΛΕΟΝΤΙΑ-ΑΓΑΠΗ

9ο Κοζάνης

ΣΤ1

1.ΓΚΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2 ΕΥΚΟΛΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

3.ΦΛΩΡΟΥ ΒΑΙΑ

9ο Κοζάνης

ΣΤ2

ΛΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

10ο Κοζάνης

Ε1

ΓΙΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΣ

10ο Κοζάνης

Ε2

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

10ο Κοζάνης

ΣΤ1

ΚΑΡΑΚΓΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

10ο Κοζάνης

ΣΤ2

ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

10ο Κοζάνης

ΣΤ3

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

11ο Κοζάνης

Ε

ΚΑΡΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΑΡΙΑΔΝΗ

11ο Κοζάνης

ΣΤ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

12ο Κοζάνης

Ε

1.ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2.ΣΚΟΡΔΑ ΘΩΜΑΙΣ

12ο Κοζάνης

ΣΤ

ΔΑΔΑΜΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

13ο Κοζάνης

Ε1

ΖΑΧΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

13ο Κοζάνης

Ε2

ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

13ο Κοζάνης

Ε3

ΣΗΜΑΝΔΡΑΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

13ο Κοζάνης

ΣΤ1

ΓΚΟΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

13ο Κοζάνης

ΣΤ2

ΣΟΥΣΑΜΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Χαρίσιος Μεγδάνης

Ε1

ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ

Χαρίσιος Μεγδάνης

Ε2

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Χαρίσιος Μεγδάνης

ΣΤ1

ΔΙΑΦΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ

Χαρίσιος Μεγδάνης

ΣΤ2

ΠΑΥΛΟΥ ΦΙΛΗΜΩΝ

17ο  Κοζάνης

Ε1

ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

17ο Κοζάνης

Ε2

ΠΑΦΙΛΗ ΘΕΑΝΩ

17ο Κοζάνης

ΣΤ1

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17ο Κοζάνης

ΣΤ2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

18ο Κοζάνης

Ε1

ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

18ο Κοζάνης

Ε2

ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

18ο Κοζάνης

ΣΤ1

ΒΑΡΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

18ο Κοζάνης

ΣΤ2

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19ο Κοζάνης

Ε

ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

19ο Κοζάνης

     ΣΤ

ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

Βατερού

Ε

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Βατερού

ΣΤ

ΚΕΝΤΕΠΟΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΙΑ

Αγίου Δημητρίου

Ε

ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Αγίου Δημητρίου

ΣΤ

ΠΟΖΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Αγίας Παρασκευής

ΣΤ

1.ΓΚΑΤΖΙΟΥΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2.ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΒΑΙΑ

3.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο Κρόκου

Ε

1.ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

2.ΤΣΙΟΓΚΑ ΧΑΡΟΥΛΑ

1ο Κρόκου

ΣΤ

ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2ο Κρόκου

Ε

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ

Ανατολικού

Ε

ΛΑΖΙΔΗ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ανατολικού

ΣΤ

1.ΘΕΩΔΟΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2.ΜΟΣΧΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Μαυροδενδρίου

ΣΤ

ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

Ασβεστόπετρας

Ε

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Ασβεστόπετρας

ΣΤ

ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Νέα Χαραυγής

Ε

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Νέα Χαραυγής

ΣΤ

1.ΚΑΛΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

2.ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Ποντοκώμης

Ε

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ποντοκώμης

ΣΤ

ΠΗΛΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1ο Πτολεμαΐδας

Ε1

ΚΑΦΕ ΦΩΤΕΙΝΗ

1ο Πτολεμαΐδας

Ε2

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ

1ο Πτολεμαΐδας

ΣΤ1

ΓΚΕΡΤΣΗ ΖΩΗ

1ο Πτολεμαΐδας

ΣΤ2

ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2ο Πτολεμαΐδας

Ε1

ΣΤΟΓΓΙΑΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

2ο Πτολεμαΐδας

Ε2

ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

4ο Πτολεμαΐδας

Ε1

1,ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2.ΖΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

3.ΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

4ο Πτολεμαΐδας

Ε2

ΠΙΣΚΙΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

4ο Πτολεμαΐδας

ΣΤ1

ΚΑΣΙΚΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4ο Πτολεμαΐδας

ΣΤ2

ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

5ο Πτολεμαΐδας

Ε

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

5ο Πτολεμαΐδας

ΣΤ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ-ΜΠΑΣΔΑΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

6ο Πτολεμαΐδας

Ε1

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6ο Πτολεμαΐδας

Ε2

ΣΑΜΠΑΝΗ ΡΕΝΑΤΟ

7ο Πτολεμαΐδας

ΣΤ

ΡΕΣΟΥΛΙ ΡΕΣΜΙΕ

7ο Πτολεμαΐδας

Ε

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8ο Πτολεμαΐδας

Ε1

ΖΑΡΖΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

8ο Πτολεμαΐδας

Ε2

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΝ

8ο Πτολεμαΐδας

ΣΤ1

ΒΑΪΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

8ο Πτολεμαΐδας

ΣΤ2

ΡΩΣΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

10ο Πτολεμαΐδας

Ε

ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

10ο Πτολεμαΐδας

ΣΤ

ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ

11ο Πτολεμαΐδας

Ε1

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

11ο Πτολεμαΐδας

Ε2

1.ΧΡΗΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2.ΜΑΡΑΣΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

11ο Πτολεμαΐδας

ΣΤ1

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

11ο Πτολεμαΐδας

ΣΤ2

ΠΡΟΒΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Προαστίου Πτολεμαΐδας

Ε

ΤΙΜΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Προαστίου

Πτολεμαΐδας

ΣΤ

1.ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2.ΤΣΩΤΣΟΥ ΓΙΩΡΓΙΟΣ

1ο Μουρικίου

Ε

ΔΑΥΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

1ο Μουρικίου

ΣΤ

ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

1ο Σιάτιστας

Ε

ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο Σιάτιστας

ΣΤ1

1.ΜΠΟΣΙΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2.ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ

3.ΤΣΙΑΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

1ο Σιάτιστας

ΣΤ2

ΣΤΑΘΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ – ΜΑΡΙΑ

2ο Σιάτιστας

Ε

1.ΜΑΝΤΩ ΕΛΕΝΗ

2.ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΣ

2ο Σιάτιστας

ΣΤ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΔΑΣ

Εράτυρας

Ε

ΠΛΙΑΤΣΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Τρανοβάλτου

Ε

1.ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2.ΠΑΠΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3.ΤΖΙΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4.ΤΖΙΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

5.ΤΡΕΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Νεάπολης

Ε

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Νεάπολης

ΣΤ1

ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Νεάπολης

ΣΤ2

ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΦΑΝΟΣ

2ο Σερβίων

Ε

ΜΑΡΑΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2ο Σερβίων

ΣΤ

ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΙΑ

Βαθυλάκκου

Ε

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Βαθυλάκκου

ΣΤ

ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ

Βελβενδού

Ε1

ΜΑΛΙΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Βελβενδού

Ε2

ΝΟΥΡΑΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

Βελβενδού

ΣΤ1

ΑΓΚΟ ΙΓΚΛΙ

Βελβενδού

ΣΤ2

ΤΣΙΦΤΣΙΑΝ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Πλατανορρεύματος

Ε

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Πλατανορρεύματος

ΣΤ

ΜΠΑΛΤΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

Αιανής

Ε

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Αιανής

ΣΤ

ΜΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Γαλατινής

Ε

1.ΜΑΝΩΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2.ΜΑΝΩΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Γαλατινής

ΣΤ

1.ΒΟΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2.ΓΚΟΥΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

3.ΚΑΤΣΙΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

4.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΤΑΤΙΑΝΗ

5.ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

6.ΚΩΤΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

7.ΛΑΖΟΓΚΑ ΝΑΟΥΜΑ

8.ΛΑΖΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9.ΜΟΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10.ΤΣΙΤΣΙΓΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

11.ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

Καλονερίου

Μικρόκαστρου

Ε

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Καλονερίου Μικρόκαστρου

ΣΤ

1.ΖΑΓΚΟΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2.ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Τσοτυλίου

Ε

1.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΛΙΚΗ

2.ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

Τσοτυλίου

ΣΤ

1.ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ

2ΣΑΡΙΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Πύργων Εορδαίας

Ε

ΤΕΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Πύργων Εορδαίας

ΣΤ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Καρυδίτσας

Ε

ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΣΟΦΙΑ

Καρυδίτσας

ΣΤ

ΣΚΟΡΔΑ ΣΟΦΙΑ{ΦΑΙΗ}

Για το Δ.Σ.

     Η Πρόεδρος

   Αντωνιάδου  Μυροφόρα

               Η Γραμματέας

            Σταθοπούλου Νικολέτα